Духовні місії в с. Сугрів на Жидачівщині

img_1061З нагоди Року Божого Милосердя, 24-25 вересня 2016 року відбулася духовна місія на парафіїі с. Сугрів на Жидачівщині. На запрошення адміністратора парафії о. Володимира Соколовського, місійні науки провадив о. Тарас Кусьпісь – парох с. Модричі, що в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії. У часі духовної місії вірні мали можливість молитися біля мощей святих євангелистів Матея, Марка, Луки та Івана, святих безсрібників Косми і Дам’яна та святого Миколая Чудотворця.

У суботу, 24 вересня парафіяни молилися Вечірню, після якої о. Тарас виголосив першу духовну науку та тему: «Боже милосердя». Після акафісту до св. Миколая Чудотворця отець-місіонер виголосив другу науку на тему: «Почитання мощей святих». На завершення першого дня місій та духовної науки на тему: «Свята тайна Єлеопомазання» читалися молитви на оздоровлення та відбувся чин соборування.

У неділю 25 вересня, після Утрені молилися Молебень до святих безсрібників Косми і Дам’яна. В часі Святої Літургії отець-місіонер виголосив духовну науку на тему: «Чесний і Животворящий Хрест Господній». Після Служби Божої, яку очолив у співслужінні собору священиків протопресвітер Ходорівського деканату о. Мар’ян Черепанич, вібулося водосвяття та мирування. На завершення місій було освячено два хрести: один хрест буде виставлятися у часі Великого посту, другий стоятиме біля виставленої плащаниці у храмі с. Сугрів.

На протязі духовної місії, парафіяни мали можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння, Євхаристії та Єлеопомазання, отримати духовну науку та прикластися до мощей святих, які є знаряддями Божого Милосердя.

о. Володимир Соколовський та парафіяни храму Воздвиження Чесного Хреста с. Сугрів дякують о. Тарасу за духовні науки та запрошеним священикам за уділення Святих Таїнств, а також п. Ігору Лазаріву, вихідцю з с. Сугрів за пожертву нових хрестів для храму.

Повідомив о. Володимир Соколовський