Духовна подорож дітей Великолюбінської спецшколи-інтернату до Глинян

4У суботу, 24 жовтня 2015 року, учні Великолюбінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату здійснили духовну мандрівку до храмів села Глиняни на Львівщині, яку для дітей організували директор школи С. Й. Мащак та капелан навчального закладу отець Степан Шипа, який супроводжував школярів під час прощі.

Розпочалася проща з відвідин храму Успіння Пресвятої Богородиці, де знаходиться чудотворна ікона Розп’яття Христового.

Тут був відслужений молебень до Христа Спасителя, після чого відбулось мирування та окроплення свяченою водою. У старенькому, понад 500-літньому, дерев’яному храмі смт Глиняни діти, зі своїми молитвами та проханнями приступили до ікони Розп’яття Христа, яка у 1936 році в чудесний спосіб самовідновилася.

З уст настоятеля храму о. Миколи, юні прочани дізнались про численні чуда зцілень, які люди отримували і продовжують отримувати перед цим образом. Також, діти відвідали ще одну святиню цієї ж парафії, місцеву церкву святого Миколая, на стінах якої також самовідновлюються ікони. Тут місцевий парох о. Микола зробив невеличкий екскурс в історію обох святинь.

Перебування у Глинянах завершилось спільною подячною молитвою та молитвами на оздоровлення.

Всі повернулися до школи переповнені великою радістю та Божою благодаттю. Залишається тільки надіятися, що цей день залишиться в пам’яті надовго, а головне, що залишить свій відбиток у дитячих душах та серцях і що ця пам’ять допоможе їм віднайти відповідь на те вічне запитання: “Яка ціль людського життя?”