Духовно-патріотичний табір “Гуркало 2017”

24-29 липня, біля селища Корчин, що на Сколівщині, відбувся вишкільний духовно-патріотичний табір “Гуркало 2017”, участь у якому  взяло 93 особи – учасники спільноти Апостольська Чота, що діє на парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці в Городку, а також двоє бійців Української Добровольчої Армії. Всі учасники були поділені на чотири загони, кожен з них мав власну назву й гасло. Під час цього табору учасники Апостольської Чоти мали нагоду навчитися перетягуванню линви, стрільбі з лука та пневматичної гвинтівки, спортивному біатлону.

Переможців чекали смачні призи, наприклад. Хоча погода в перші два дні дарувала зливу, у таборі панувала весела атмосфера. Цього року табір був присвячений Новітнім Героям України, тому кожен загін готував розповідь про двох бійців АТО, які загинули, захищаючи нас. У четвер 27 липня всі бажаючі, а саме 16 осіб разом з їмостею Уляною, піднялися на гору Параску.

Ця подорож викликала багато незабутніх вражень і цікавих моментів. У четвер і п’ятницю зранку у таборі проводилася Свята Літургія зі сповіддю. Також  о. Михайло Греділь проводив катехизацію з кожним загоном, де усі могли замислитися про те, що є основним для кожного християнина,- про віру. Цей табір зміг донести до сердець молоді почуття відповідальності та єдності. Тут молодь навчилась піклуватися не лише про себе, але й про всю команду. Час проведений у таборі залишиться хорошим спогадом в історії “Апостольської Чоти”.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.