Екологічні місії у с. Вибранівка

24 жовтня на парафії села Вибранівка відбулись екологічні місії в рамках проекту Школи відповідального служіння. На запрошення о. Анатолія Камада  лекції провів отець Олег Кобель, голова Екологічного бюро у Стрийській єпархії. Програма розпочалася літургією у церкві,  де священик наголосив на важливості нашого відповідального ставлення до оточуючої природи.  Друга частина  відбулась у школі. Програма була для дітей початкової та старшої школи. Молодші учні отримали цікаві та потрібні знання про важливість збереження природи . А також переглянули пізнавальні мультимедійні ролики про те, як потрібно економити та оберігати всі багатства Божого творіння, тим самим не грішити.

Діти старших класів також отримали знання про екологію в духовному плані і переглянули цікаві відеоролики про маленькі добрі справи, які мають велике значення. Отець Олег розповів, що оберігати природу – це означає робити добро, бо так ми висловлюємо повагу до Божих творінь.

На закінчення місій у школі пройшов турнір з тенісу. Усі учасники  отримали екологічні подарунки від отця Олега, а переможці турніру медалі та цікаві призи. Дякуємо всім учасникам, а особливу подяку складаємо о. Олегу Кобелю за чудову можливість такого потрібного досвіду. Адже часто не звертаємо увагу на прості і банальні речі, які можуть впливати на якість нашого житті і довкілля зокрема. Це було весело, цікаво, а головне – пізнавально і корисно.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.