Футбольний турнір присвячений пам’яті блаженного Василія (Величковського) провели у Миколаївській виправній колонії

19 вересня 2018 року, у Миколаївській виправній колонії №50 відбувся товариський футбольний турнір присвячений пам’яті блаженного Василія (Величковського) – покровителя пенітенціарного служіння УГКЦ. Метою даного заходу було через спільну молитву і спортивні змагання, показати засудженим, що вони як кожна людина, є наділені гідністю Божої дитини і їхня доля є небайдужою для інших. В турнірі взяли участь три команди: священики Стрийської єпархії, засуджені та адміністрація колонії. Ініціатором події став капелан колонії о. Тарас Жолдак. Перед початком футбольного турніру його учасники спільно помолилися молебень до Христа Чоловіколюбця.

На футбольному полі панувала спортивна й дуже дружня атмосфера. Турнір відбувався за круговою схемою: усі команди-учасниці зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 15 хвилин. У кожній команді грало по 5 учасників, а змагання обслуговували кваліфіковані арбітри.

За підсумками змагань, переможцями турніру стала команда адміністрації виправної колонії, ІІ місце посіли священнослужителі і ІІІ місце – команда засуджених. На завершення, відбулася церемонія нагородження. Команди призери були нагороджені пам’ятними кубками, які під спільні оплески усіх команд учасниць вручив начальник виправної колонії Р. Олійник, який ще раз привітав переможців і подякував усім учасникам турніру.

Після фізично виснажливої гри всі учасники пригостилися частуванням, яке приготували отці.