Хресна Дорога вулицями Нового Роздолу

У п’ятницю, 30 березня, вулицями м. Новий Розділ пройшла Хресна Дорога. Вже традиційно вона розпочалась у храмі Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ, відтак попрямувала до храму Святого Миколая УАПЦ і завершилась у деканальному храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. Вже шостий рік поспіль до несення Хреста були залучені: духовенство; влада міста; освітяни; медики; особи з особливими потребами; ветерани АТО; працівники пожежної рятувальної частини; члени організацій: УМХ, Пласт, Тризуб; та інші парафіяни перелічених храмів.

Зображення чотирнадцяти стацій несли учні НВК «Лідер» імені Володимира Труша. Добра погода сприяла і участь у ході взяла чимала кількість людей.

У проповідях священиків після стацій чулася схожа тема: християнин повинен своїм життям свідчити свою віру; віра без діл мертва; свідомий і практикуючий  християнин – правдивий герой; кожен християнин є проповідником, а тому, кого, або що,християнине, ти проповідуєш своїм життям?

Також у Хресній Дорозі була заторкнута тема екологічного гріха. Зокрема о. Роман Штігер, розповідав, що Франциск Асизький своїм життям проповідував любов до Бога, який у небі, до ближнього, який поряд, і до сотвореного світу, який довкола нас. Піклуючись природою християнин шанує Бога і дбає про ближніх.

Вкінці отець декан Микола Міджак подякував священикам та усім учасникам Хресної ходи, і побажав у чистоті серця завершити святий Великий піст, з радістю зустрічаючи воскреслого Христа, який йде назустріч людині.

Людмила Левицька, голова спільноти «Вифлеєм»

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.