Хресна дорога вулицями с. Кавське

000_001521 березня 2015 року відбулася традиційна Хресна дорога  вулицями с. Кавське. Молитовним наміром хресної ходи був намір за мир та спокій в Україні. Їй передувала загальна традиційна толока, щоб шлях хресної ходи проходив чистими вулицями села. Сприятлива погода та молитовний настрій від самого початку і до кінця супроводжували сотні молільників, що взяли участь у цій молитві.

У Хресній дорозі на запрошення о. Олега Кобеля прибули священики Добрянського, Миколаївського, Стрийського, Жидачівського і Журавнівського деканату: о. Олег Баранич, о. Віктор Дмитришин, о. декан Іван Барабаш, о. Ярослав Турик, о. Володимир Кузик, о. Остап Юрів. Прекрасним хоровим співом хресну дорогу супроводжував церковний хор парафії с. Володимирці, Журавнівського деканату та новостворений ансамбль дівчат при парафії прп. Параскеви с. Кавське під керівництвом п. Надії Івашків.
Особливістю ходи було кілька екологічних стацій, які зачитував о. Ярослав Турик, екореферент Жидачівського деканату. Зі словом Божої науки до вірних та гостей парафії прп. Параскеви звернулися о. Іван Барабаш, о. Володимир Кузик, о. Віктор Дмитришин і о. Остап Юрів.

На завершення спільної молитви, чимало парафіян с. Кавська приступили до Тайни Сповіді. В той самий час, о. Олег Кобель подякував всім за участь у Хресній дорозі, особливо священикам та хористам, які подарували свій час мешканцям с. Кавська.

Фото можна переглянути, натиснувши тут

Джерело:http: www.paraskeva.org.ua