Канікули з Богом у Новому Роздолі

Цього тижня з 9 по 12 липня в парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ відбувся літній християнський табір для дітей “Веселі Канікули з Богом”. Діти мали можливість знайти нових друзів, почути Слово Боже, бавитись веселі ігри, співати, а також танцювати запальні банси. Головною темою веселих канікул була: “Покликання апостола Петра і Павла”, адже в останній день є одне з найбільших свят в році – апостолів Петра і Павла.

Особливістю табору було те, що третій день ми мали можливість поїхати в с. Криниці і побувати в козацькій церкві, яка збудована в 1692 р. Також ми були на місці об’явлення Божої Матері в с. Болоні, де є капличка і цілюще джерело. Окрім цього до нас приєдналися діти з цих сіл і ми разом весело проводили час.

В останній день, на свято апостолів Петра і Павла, попри нестабільну, майже дощову погоду, діти веселились на повну. Були банси, орігамі, веселі ігри з водою, а також кидання фарбами. Дякуємо усім, хто долучився до організації “Веселих Канікул з Богом”, а зокрема: о. Івану Рибку та пані їмості, аніматорам, семінаристам, Українській Молоді Христові та “Тризуб ім. Степана Бандери”.

Повідомив бр. Микола Іванців

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.