«Канікули з Богом» в селі Вільхівці

Вільхівці канікули 16 – 8 серпня 2015 року в селі Вільхівці Жидачівського району проводився  християнський табір «Канікули з Богом»  за провідництвом  УМХ с. Волиця-Гніздичівська, а саме Марії Гапатин, Соломії Лемехи, Віти Чопик та брата Станіслава Тимчишина семінариста I курсу Львівської духовної семінарії Святого Духа. Тема табору «Митрополит Андрей Шептицький – світло любові».

Щодня табір розпочинався Літургією, проповіддю адміністратора храму о. Василя Попика та сотрудника о. Володимира Кузика. Беручи до уваги війну, яка йде в Україні, у своїй проповіді о. Василь говорив про дуже важливу рису характеру митрополита Андрея  –  небайдужіть.

Заохочував до спільної молитви вдома, читання Святого Письма. «Треба вчити нашу молодь, писав митрополит, щоб до щоденних молитов додавала благання: “Зроби нас святими”, молоді треба ідеалу для того щоб бути добрим, а той великим християнином» таким ідеалом і прикладом святості для нас сьогодні є сам митрополит Шептицький. Сотрудник храму о. Володимир висвітлив тему: «Митрополит Андрей Шептицький про любов до Батьківщини», а також розповів про дитячі погані звички і як їх остерігатися.

Далі відбувалась катехизаційна наука про Божі чесноти,  веселі  пісні та ігри, банси. Після рухливих забав діти мали час для творчих робіт, різноманітних саморобок, переглядів фільмів. Зокрема, учасники канікул зробили листівки для воїнів АТО.

В останій день були проведені «Козацькі змаги», де команди проявили свою креативність, згуртованість та дружність. Оскільки основною темою табору було життя митрополита Андрея Шептицького то аніматори провели невеличку вікторину по його біографії. Переможці отримали призи, а усі інші учасники солодощі. Члени УМХ щиро дякують усім, хто сприяв та підтримав у проведені табору.

 

Соломія Лемеха,
УМХ с. Волиця-Гніздичівська