Молодіжний табір «Я краплинка Твоя Господи» при парафії в смт Розділ

IMG_0017З 26 липня по 2 серпня у смт Розділ на Миколаївщині відбувся молодіжний табір при парафії на тему «Я краплинка Твоя Господи» у якому взяло участь більше 30 дітей. Відповідальним та духівником табору був о. Андрій Мрочковський. Допомагали у проведенні табору місцеві волонтери Іра Теркало і Таня Кос.

Щодня табір починався зарядкою під музику, спільною молитвою на вервиці та катехизацією на теми: «Я у світі», «Я і моя сім’я», «Я і мої друзі»… Опісля проводились численні ігри та конкурси, в яких молодь брала активну участь, а відтак були майстер-класи від Іри Теркало із виготовлення ангеляток «З Україною в серці», орігамі (квіти) та відкритки з квілінгу, після цього в ігровий спосіб було вивчення англійської мови за участі Тані Кос.

У вівторок, всі учасники табору мали екскурсію у с. Верин, яку ласкаво погодилася провести у Церкві і в печерах  Оксана Гусак, а в четвер був спільний відпочинок на природі: футбол, пісні під гітару, ігри… В суботу відбулася спільна поїздка у смт Підкамінь, де таборовики взяли участь у Божественній Літургії, під час якої більшість дітей приступили до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії. Опісля була екскурсія по монастирі, а відтак всі виїхали до Олеського замку.

У неділю, 2 серпня відбулася подячна Божественна Літургія, солодкий стіл на якому діти ділилися своїми враженнями від табору. Кожному учасникові табору було вручено пам’ятки: ангелики та фігурки Пресвятої Родини.

Повідомила Марічка Мрочковська