Молитва в шкільній каплиці

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

9 березня 2016 року в школі с. Бережниця Жидачівського р-ну відсвяткували 5-ту річницю посвячення шкільної каплиці. Розпочали святкування молебнем, який відслужив о. Ярослав Квасній, парох парафії Святих апп. Петра і Павла. Священик звернувся до вчителів і учнів школи зі словами подяки за співпрацю у духовному зростанні, а говорячи про Боже милосердя до всіх людей, заохочував жити у любові до Бога, ближніх і України.

Гостем свята став учитель школи, тепер доброволець в зоні АТО, Ярослав Гаразд, який приїхав у відпустку. Він дякував всім за молитви за Україну та захисників-героїв, підкреслив потребу і силу молитви, а також подарував школі синьо-жовтий прапор з підписами і побажаннями від своїх побратимів.

На завершення захисник України подякував отцю Ярославу за те, що всіх вчителів і учнів об’єднав у шкільну духовну родину.

Вчителю-захиснику побажали здоров’я, перемоги, Божої опіки і покрови Пресвятої Богородиці. А дитячий церковний хор «Голос Душі» заспівав многоліття. Директор школи подякував пароху за богослужіння, які служаться в каплиці кожного вівторка і побажав, щоб наступну річницю ми святкували всі разом, а на сході України, щоб настав мир і спокій.

 

Повідомила: п. Іванна Квасній,
вчитель основ християнської етики