Нічні чування у Жидачеві

30 серпня 2017 року, на парафії Воскресіння Господнього у місті Жидачів, відбулися нічні чування до Пресвятої Богородиці, прославленої в чудотворній іконі “Жидачівської Оранти”. Чування розпочалися Вечірнею, опісля якої парох храму о. Василь Юрів виголосив вітальні слова з нагоди чувань та першу духовну науку, щодо перебування в церкві. Чування супроводжувалися спільною вервицею та розважаннями над Святими Таїнствами.

Для парафіян та гостей було коротко розказано про історію чудотворної ікони Жидачівської Оранти. Після цього, сотрудник храму о. Ярослав Турик виголосив другу науку та разом з вірними розважали над життям Пресвятої Богородиці. Довкола церкви відбулася урочиста хода з іконою Богородиці та Молебень до Матері Божої. Третю науку виголосив о. Роман Котів та спільно із вірними розважили над присутністю Діви Марії у нашому житті.

Впродовж чувань вірні мали змогу приступити до Святого Таїнства Покаяння, а по завершенні чувань на Божественій Літургії прийняти Євхаристію. На Літургії, після прочитання Євангелія, о. Василь виголосив четверту реколекційну науку. Після Літургії читалися молитви на оздоровлення та уділене благословення.

Повідомив бр. Роман Пауш

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.