У Стрию провели акцію на підтримку людей із синдромом Дауна та з аутизмом

vvv22 березня 2015 року біля катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию відбулась акція на підтримку людей із синдромом Дауна, яких ще називають Дітьми сонця та людей із аутизмом – Дітьми дощу. Організатором була спільнота «Віра і Світло», спільнота для родин  з людьми з особливими потребами та молодих людей-приятелів.

Також в акції приймали участь волонтери, батьки та діти з особливими потребами із ГО Неймовірні Друзі Поллі. Акція була спрямована на розповсюдження інформації та заклик до розуміння та  толерантного ставлення  до особливих людей.Парафіяни храму та просто перехожі люди з радістю долучались до акції, надували та чіпляли символічні повітряні кульки, залишали слова підтримки сім’ям особливих людей. А волонтери клеїли наліпочки всім небайдужим учасникам, що було знаком відкритості і готовності приймати особливих людей в своє життя. І, не дивлячись на прохолодну дощову погоду, кожному на душі було тепло і радісно. Частинку того тепла і світла, сподіваються організтори акції, люди понесли до своїх домівок.

Після акції в класах Успенської церкви відбулось чаювання і знайомство з новими друзями і їх батьками. Дякуємо Богові за спільно проведений час, за можливість розповісти стриянам про неймовірні дари людини з особливими потребами – радіти у терпіннях і вміти бути щасливими!!!

Повідомила Софія Борис