Подорожуємо у Святому Дусі

 

Jpeg

З 3 по 8 липня 2017 року, на парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Бібрка проходив літній християнський табір “Подорожуємо у Святому Дусі”. На запрошення отця-декана Миколи Коваля табір проводили о. Анатолій Камад та Соломія Камад, разом з аніматорами с. Вибранівки та м. Бібрки. У таборі взяло участь близько 90 дітей, які протягом тижня весело, цікаво, яскраво та незабутньо, разом у Святому Дусі провели літні канікули.

Захоплюючі ігри, квести, енергійні банси, пісні та молитви – все це очікувало дітей кожного дня. А ще особлива пісня-гімн “Дух Святий прийди”, яка всім полюбилася. У перший день діти поділилися на команди, кожна з яких придумала собі оригінальну назву та яскраву презентацію. Після цього усі разом подорожували в різні країни світу, вивчали цікаві факти про певне місце та милувалися красою, яку подарував нам Господь. Першого дня усі діти помандрували у Францію, а також познайомилися із плодом Святого Духа любов’ю.

Другого дня побували  в Ізраїлі, де дізналися про радість та мир, і пограли у гру «Стіна плачу». Третього дня – Італія, саме там учасники вивчили пісню «Дай силу». Четвертого дня була подорож у Канаду та знайомство із такими плодами як доброта та милосердя. Цього дня діти проявляли свої творчі здібності на  гуртках із виготовлення листівок, розпису по дереву, орігамі, квілінгу та дудл-арту.

П’ятого дня усі побували У Великій Британії та відвідали Бібрську капличку на горі Щека, де пограли цікаву гру-пазл « У пошуках щастя». Закінчення дня було яскравим, адже відбувся футбольний турнір, де перемогла команда із оригінальною назвою «Трактористи». Шостого дня усі “повернулися” в Україну та організували прощальний концерт. Фінальним акордом став показ невеличкого фільму про те, як ми насичено, цікаво, молитовно і весело провели час у нашому таборі «Подорожуємо у Святому Дусі».

На завершення аніматори  нагородили організаторів подяками, а кожен учасник отримав пам’ятку, як дорогоцінну згадку про табір.

Дякуємо  усім тим, хто допомагав у проведенні цього чудового табору, усім, хто доклав багато зусиль і свого серця, щоб літній відпочинок юних вірян став корисним, цікавим  та веселим.

        Повідомила Марічка Чабан

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.