Подячна Свята Літургія спільноти «Матерів в молитві»

img_0038Слугині спільнот, які належать до руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії, зібралися 31 січня 2016 року в катедральному Храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия  на подячну  Божественну  Літургію,  яку очолив канцлер Стрийської єпархії о. Володимир Ждан, а співслужив духівник руху о. Мирон Гринишин.

«Ваша спільнота має велике покликання – нести у світ материнство. Світ намагається вкласти у кожного егоїзм. Материнство – життя для когось. Богородиця віддає життя Богові. Навіть будучи під хрестом свого Сина вона довіряє Богові. Матір вміє попри всі труднощі бути відповідальною за свою родину, бути доброю матір’ю, доброю дружиною. Важливо, щоб ваша любов до дітей, чоловіка, церкви, держави базувалася на молитві. Щоб ви були прикладом родинної молитви не тільки в час Різдва. Щоб ми випросили миру для нашої Вітчизни. Третій рік ми ховаємо синів. Ми називаємо їх Героями, але нам важливо, щоб це припинилося. Ваша молитва хай випросить в Бога благословення для нашої Батьківщини. Збираючись на молитву разом, ми ділимось вірою, підкріпляємо одна одну вірою, ми вибрали найцінніше – даруємо себе Богові. Нехай цей час буде великою зустріччю з Богом.

Сьогодні радісна звістка в тому, що ми готуємось до Різдва Христового. Коли будемо готуватися, не забудьмо, що є найголовніше – Дитятко Ісус в яслах. Щоб в наших  серцях мешкав Христос, а  ми ділилися Ним з іншими», – сказав священик.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.