Пошуки скарбів у с. Вибранівка

З 16 по 20 липня 2018 року, в селі Вибранівка Ходорівського деканату проходили Веселі канікули. Під духовним проводом о. Анатолія Камада та аніматорів Школи християнського лідера діти протягом тижня навчалися, грали у різноманітні ігри, танцювали, забавлялися, розважалися, одним словом весело та активно проводили час. Кожен ранок розпочинався з молебню до Матері Божої, вивчення нової притчі та катехизації. Учасники табору з радістю вловлювали кожне слово отця, адже всі здобуті знання потім допомагали їм у великих іграх та конкурсах.

Звичайно, не обійшлося і без бансів – це стало для дітлахів чимось новим, але надзвичайно захоплюючим! Вже наприкінці тижня вони, разом з аніматори до бездоганності вивчили аж шість абсолютно нових бансів, кожного дня викладаючись на повну силу. Також діти мали можливість попрацювати над своїми творчими здібностями – цьому сприяли різноманітні гуртки, які проходили кожного дня.

Найважливішою частиною табору стали пошуки скарбу. І в останній день спільними зусиллями всіх учасників цей особливий скарб було знайдено. Ним виявилася Любов і… ціла скриня цукерок! На сам кінець, ласуючи морозивом всі разом переглянули відео-спогад з найкращими, найцікавішими і найсмішнішими моментами з табору.

Хочеться подякувати усім, хто спричинився до організації цього чудового табору. Особлива подяка о. Анатолію, аніматорам Школи християнського лідера та місцевим підприємцям – хай Господь благословить!

Тетяна Кусяк

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.