Празник преподобного Онуфрія у с. Квітневе Новострілищанського деканату

ZJ3qRjYNNYUУ неділю, 28 червня 2015 року, в селі Квітневе Новострілищанського деканату, відбулось спільне парафіяльне святкування празнику преподобного Онуфрія Великого, пам’ять якого Церква вшановує 25 червня.

Згідно розповідей старших парафіян, на цих теренах здавна шанували вищезгаданого святого, оскільки, як переказують, колись у селі був або храм Онуфрія, або його старовинна ікона. На жаль дізнатись як було насправді – неможливо, оскільки немає жодних задокументованих історичних даних, які б підтверджували, або спростовували це.

Проте, парафіяльна спільнота використала нагоду, щоб зібратися разом та вшанувати святого Онуфрія. Отож, парафіяни села Квітневе, а також сусіднього села Трибоківці, зійшлися до старовинного храму Введення Пресвятої Діви Марії, де спільно взяли участь у Божественній Літургії. А по обіді знову зібрались на Молебень, після якого, на подвір’ї храму, відбувся урочистий концерт, який підготувала місцева УМХ, спільно з молодіжним парафіяльним хором.

На концерті звучали духовні пісні, була показана інсценізація притчі «Про блудного сина», проведена біблійна вікторина, ігри для дітей і молоді, а також для всіх був накритий «солодкий стіл». Дані святкування зібрали багато людей різного віку, які зійшлись на молитву і для того, щоб розділити спільну святкову радість.

о. Анатолій Доманський,
адміністратор парафій
сіл Трибоківці і Квітневе