Празник святого Миколая у Стрілкові на Стрийщині

news_nikola11118 грудня 2016 року, на парафії Успення Пресвятої Богородиці в селі Стрілків Стрийського району, розпочалося урочисте святкування храмового празнику старовинної церкви святого Миколая Мирлікійського чудотворця. Святкування розпочалися Великою вечірнею з Литією в храмі святого Миколая, на яку були запрошені семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа, які своїм літургійним співом дали можливість вірним пережити богослужіння вечірні на церковнословянській мові.

На наступний день, всі вірні в храмі Святого Миколая молилися Святу Літургію, після якої отримали смачні гостинці від святого Миколая. Цього ж дня, за ініціативи адміністратора парафії отця Зиновія Микласевича відбулася святкова академія, приурочена пам’яті наших блаженних мучеників УГКЦ. Був запрошений творчий колектив “Мелодії душі” з міста Миколаєва, учасники якого своїм чудовим співом та розповідями про українських блаженних ділилися з усіма присутніми вірними в парафіальному храмі Успення Пресвятої Богородиці.

Ці святкування стали духовним єднанням зі старовинними традиціями нашої Церкви і запорукою збереження їх через приклад наших блаженних мучеників заради доброго майбутнього на славу Божу.

Повідомив: о. Роман Дячишин,
сотрудник храму Успення Пресвятої Богородиці с. Стрілків
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.