Різдвяний вертеп парафії Воскресіння Христового м. Жидачів

DSC09304Свято Христового Різдва ніколи не проходить без традиційних колядок, які передаються з уст в уста вже сотні поколінь, але одним із найкращих різдвяних звичаїв є колядування з вертепом. І ось маленькі парафіяни церкви Воскресіння Господнього м. Жидачів підготували і на цьогорічне Різдво виставу про народження Спасителя. У Різдвяні свята діти ходили з вертепом, щоб ділитися з людьми радістю народження Вифлеємського Дитятка.

Всі  діти старалися вкласти серце і душу в свої ролі, щоб місія була успішною. А загалом, усі  вони молодці, оскільки серед дітей немає професійних акторів. Головне, що змогли передати свої щирі думки та мрії, які пов’язуємо з Різдвом. Всі реквізити вертепу були зроблені власноруч і діти  використали те, що було вдома.

Залишила глибокий слід у пам’яті гостинність людей і, що дуже важливо, їх велика цікавість та увага до вертепу. Багато людей із захопленням спостерігали за дійством, а вкінці висловлювали щирі слова подяки, були й такі, в яких текли сльози радості. І як сказав о. Василь Юрів, що Різдво – свято, певно, найбагатше традиціями. Колядки, вертепи. Натомість, сучасна молодь, навіть у селах, іноді ними нехтує. Ми повинні відроджувати давні традиції та залучати до них молодь.

Велика вдячність всім організаторам (о. Роману Котіву, п. Наталії Кулик), які формували склад вертепу, меценатам, жертводавцям, учасникам, глядачам, які нас приймали і всіляко допомагали та всім хто в будь-який спосіб долучився до цього богоугодного діла.

Нехай новонароджений Спаситель зішле на всіх свої ласки і обдарує сторицею! Вітаємо всіх з Різдвом! Хочемо Побажати миру, любові, сімейного благополуччя та віри! Віри в себе, в своїх дітей, у свою державу, а також віри у світле майбутнє. Якщо ми щиро будемо в це вірити, то так і буде!

 

п. Наталя Кулик