Романтичні зустрічі подружніх пар у супроводі священика у Стрию

15 – 17 травня 2018 року, в контексті Тижня подружжя в Україні, Єпархіальний інститут душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни організував романтичні зустрічі для подружніх пар у ресторані «Опал» у Стрию. Особливістю цих зустрічей було те, що вони відбувалася у супроводі священика. Романтичні вечори розпочиналися коротким привітанням та знайомством із учасниками, а відтак загальним представленням програми зустрічі. Зокрема, йшлося про окреслення мети даного заходу, який, за словами, о. Тараса Бабія, ректора Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни: «не є для вирішення якихось побутових проблем чи обговорення наболілих питань, а головно для того, аби чоловік і дружина могли щиро та якісно поспілкуватися і прислухатися до думок та почуттів одне одного».

Для цього подругам було запропоновано сім запитань для приватного обговорення. У запитаннях головно ішлося про пригадку почуттів, які супроводжували подругів при першій зустрічі одне з одним; про те, що найбільше сьогодні подобається їм одне в одному; про дари Божі, які вони можуть допомагати розвивати один в одному; як також і про те, чого Бог очікує сьогодні від їхнього подружжя.

Завершальним акордом романтичної зустрічі було складення подяки Богу за дар одне одного та спільна молитва за Боже благословення на щасливе подружнє життя.

Ректорат інституту складає щиру подяку усім подружнім парам із м. Стрия та смт Дашави, які взяли участь у романтичних вечорах, як також і власникам ресторану «Опал» за сприяння в організації даного дійства.

Відеосюжет про подію Стрийського телеканалу “ЛАН”

адміністрація Єпархіального інституту
душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.