Спільнота «Жива вервиця» з с. Пчани на Жидачівщині відсвяткувала 5 років з дня заснування

2015 рік4 грудня 2015 року, молитовна спільнота «Жива вервиця» с. Пчани на Жидачівщині відсвяткувала 5 років з дня заснування. «Жива вервиця» в селі Пчани була заснована 4 грудня 2010 року, о. Василем Попиком і нараховувала 35 учасників різного віку. Майже кожної неділі чи свята або перед богослуженням або після нього члени «Живої вервиці» спільно моляться вервицю.

До «Живої вервиці» в селі Пчани входить також декілька хворих парафіян, які протягом вже довшого часу через стан здоров’я не ходять до церкви, проте кожного дня відмовляючи вервицю і розуміючи наскільки важливою є молитва кожного з них.

Напередодні святкувань, адміністратор парафії св. ап. Петра і Павла о. Василь Попик, ще раз розповів усім парафіянам історію всесвітньої організації «Жива вервиця» святої Філомени, яка набула канонічного статусу 27 січня 1832 року і заохочує до вшанування Пресвятої Богородиці у будь-якому місці і в будь-який час.  Особливість цієї спільноти це постійне молитовне єднання, яке стає могутньою силою в кожній родині, парафії та й в цілому світі. Під час проповіді, о. Василь, звертаючись до членів молитовної спільноти запитав:  «Що нам дає спільна безперервна молитва на вервиці? Насамперед те, – продовжив священик, – вона єднає нас у спільному прагненні до спасіння, допомагає зростати у святості завдяки Пресвятій Богородиці, стає чи не єдиною надією для спасіння тих хто далеко від Бога і за яких ми молимось, це могутня зброя яка оберігає наших воїнів.

Також, священик розповів і про життя святої Філомени та чуда які сталися за її посередництвом. Щоб належно відсвяткувати 5 річницю від дня заснування, члени «Живої вервиці» приступили до Сповіді, спільно помолилися вервицю перед Літургією та прийняли Святе Причастя.

На закінчення святкувань, о. Василь привітав усіх учасників «Живої вервиці», побажав їм тих чеснот, які мала Богородиця, а саме сильної віри, вдячності Богові за все, вміння бути сильними у терпіннях, жертвеної любові.

Повідомила Марія Попик

Основні рекомендації для осіб, які бажають заснувати Живу Вервицю

Для того, щоб стати членом Живої Вервиці, особа повинна бути вписана до загального списку. Бланки списків можна замовити в Центрі Живої Вервиці у м. Львові: Українське представництво Всесвітньої Організації Живої Вервиці святої Філомени А / C — 841, Львів — 8, 79008 Україна Тел/Моб.: +38 067 314 22 09 Тел/Факс: +38 067 231 13 96 Людина, яка стала членом Живої Вервиці, повинна молитися щодня одну десятку Вервиці з таїнством, яке вона отримає від представника Живої Вервиці. Для ефективної діяльності організації представникові Живої Вервиці потрібно присилати списки нових членів, фотографії про діяльність, свідчення про чуда та ласки через посередництво св. Філомени до Центру Живої Вервиці в Україні.

Місцевому представникові організації потрібно заохочувати людей ставати членами Живої Вервиці.