У другий день Різдвяних свят владика Тарас відвідав парафію блаженного Йосафата Коциловського у Стрию

15871948_695166187310616_190756056037661585_n8 січня 2017 року, в день свята Собору Пресвятої Богородиці, Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський відвідав з пастирським візитом парафію блаженного священномученика Йосафата Коциловського у м. Стрию, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Владика Тарас звернувся до вірних з Архиєрейським словом, в якому наголосив, що: “Різдво Христа Спасителя – це неперевершена та неповторна мить, коли Бог об’являє себе, та у Єдинороднім Сині через Святого Духа, цілковито приймає кожну людину як Отець. В тиші та простоті різдвяної ночі привідкривається таїнство Трисвятого Божого життя, яким людина є обдарована та запрошена до участі в ньому”.

На закінчення, єпископ привітав усіх іменинниць та іменинників та спільно помолився за мир в Україні та за усіх наших військових, що перебувають на Сході України. У свою чергу, парох храму о. Віталій Лесів висловив владиці Тарасу щиру подяку за візит, спільну молитву та глибокі слова духовного повчання.

Джерело: сторінка facebook храму бл. свщмч. Йосафата Коциловського

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.