У Стрийській єпархії урочисто розпочато Ювілейний Рік Божого милосердя

1.Церква_Успення_Пресвятої_Богородиці_в_м._СтрийОпівночі, з 12 на 13 грудня, з нагоди початку Ювілейного Року Божого милосердя, у Стрийській єпархії в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбулось урочисте відкриття дверей милосердя.

Урочистості відкриття Ювілейного Року Божого милосердя очолив Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії. Архиєрей зачитав Послання Блаженнішого Святослава з нагоди проголошення Святого року Божого милосердя в УГКЦ, а також дав духовну науку і настанови щодо гідного пережиття і проведення цього року.

Як відомо, в Українській Греко-Католицькій Церкві рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, у відповідь на заклик Святішого Отця Франциска, Папи Римського, двері милосердя будуть відчинені у визначених храмах в кожній єпархії.

Ювілейний Рік Божого милосердя – це особливий рік, у якому Святіший Отець закликає вірних до покаяння та отримання відпусту кар за гріхи. Для отримання відпусту необхідно виконати певні умови, а це: приступити до Тайни Сповіді, взяти участь у Божественній Літургії, прийнявши Пресвяту Євхаристію, вчинити діло милосердя щодо ближнього та звершити паломництво до визначеного ювілейного храму. Триватиме Ювілейний рік до 26 листопада 2016 року.

Довідка: Що таке Святий Ювілейний рік? (перейти за посиланням)

Прес-служба Стрийської єпархії