У Перемишлянах презентували відео- та аудіодиски соціальної доктрини Церкви

пер18 листопада 2015 року в м. Перемишляни Львівської області відбулися презентації відео- та аудіодисків соціальної доктрини Церкви. Місцями проведення зустрічей були Районна державна адміністрація міста і Перемишлянський професійний ліцей. Керівники, державні службовці, місцеві представники владних структур міста дізналися про діяльність та перспективи праці Комісії УГКЦ “Справедливість і мир” від о. Олега Луки, заступника голови Комісії.


А місцевий представник Комісії у Стрийській єпархії о. Петро Закаляк розповів учасникам зустрічі про актуальність видання дисків, які охоплюють тематики сучасних викликів для людини та суспільства.

Зустріч із студентами місцевого ліцею пройшла у взаємному діалозі між доповідачами, серед яких був директор ліцею Ігор Нечипор, заступник голови Комісії УГКЦ “Справедливість і мир” о. Олег Лука та місцевий представник Комісії о. Петро Закаляк.

Зосередившись на розгляді теми про можливість молодої особи жити християнськими цінностями сьогодні в суспільстві, було представлено і спосіб бачення сучасних проблем, викликів та розгляд їх у світлі соціального вчення Церкви. Зокрема, зосередились на виборі та баченні свого майбутнього, на проблемі корупції, виховання, навчання, практиці християнської віри в наш час. Учасники зустрічі погодилися в тому, що розпочинати зміни слід із власних дій і вчинків, як єдино правильний шлях втілення і розвитку християнських правд на локальному та загальному рівнях.

 

Інформаційна служба Комісії УГКЦ “Справедливість і мир”