У Підгірцях на Стрийщині молилися за дітей-сиріт

Щороку в другу неділю листопада Церкви єднаються в спільному звертанні до Бога в «День молитви за сиріт». 12 листопада, у храмі  Зіслання Святого Духа с. Підгірці, що на Стрийщині, учні місцевої школи-інтернату були присутні на Святій Літургії, яку очолив адміністратор парафії о. Богдан Дмитрів. В часі богослужіння усі молилися в особливому намірі за кращу долю для дітей-сиріт, за оздоровлення сім’ї і за повернення дітей до своїх батьків, за об’єднання дітей з новими родинами, які Бог обрав для них, за зцілення дитячих ран та кращі зміни в житті дітей.

Після закінчення Літургії, о. Богдан поблагословив дітей-сиріт, а Марійська дружина парафії свв. Володимира і Ольги м. Стрия провела науку та розважально-комунікативну програму для дітей школи, проводячи ігри та банси. Закінчилася зустріч спільною Ісусовою молитвою.

«День молитви за сиріт» – це день, коли християнські Церкви моляться за дітей-сиріт. День молитви нагадує людям про Боже ставлення до сиріт, надихає проявляти до них любов, служити кожній такій дитині, а також робити все можливе, щоб у неї була сім’я.

Зустріч мала особливий вплив на сиріт, оскільки вони відчули, що хоча вони не мають земних батьків, але вони є дітьми Небесного Отця, та знаходяться під покровом Небесної Матері – Пресвятої Богородиці. Цю опіку сироти отримують через педагогів, які несуть їм любов, підримку, ласку та добре слово.

Учні школи висловлюють  щиру подяку педагогам  та Марійській дружині м. Стрия за цікаву науку, теплу атмосферу, солодощі , гарно проведений час та з нетерпінням чекають наступної молитовної зустрічі .

                                                                                         Повідомив о. Богдан Дмитрів

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.