«У різдві Богородиці ми маємо зрозуміти, що життя – це є Божий дар, котрий не тільки треба прийняти, але й вміти взаємно дарувати його Богові», – владика Тарас Сеньків

IMG_779921 вересня 2015 року з нагоди храмового празника Різдва Пресвятої Богородиці у с. Кнісело Преосвященний владика Тарас Сеньків очолив Архиєрейську Божественну Літургію та освятив новий престіл. У своєму духовному слові до вірних єпископ розкрив значення празника Різдва Пресвятої Богородиці в історії спасіння світу, кажучи, що «Бог вибрав з усього людського роду ту єдину, котра стала новим початком історії людства, початком в якому починаються сповнюватися обітниці Бога дані людині в раю».

Висвітлюючи богословський зміст кожного свята, яким Церква вшановує Богородицю, владика Тарас сказав, що «Марія є взірцем того, як крок за кроком іти на зустріч Богові, котрий приходить до життя кожного з нас».

Також, відзначаючи чесноту смирення Марії перед Богом у прийнятті Його волі, проповідник окреслив смиренне прийняття особою свого покликання, як найбільший дар, який може дати Богові людина.

«У різдві Богородиці ми маємо зрозуміти, що життя – це є Божий дар, котрий не тільки треба прийняти, але й вміти взаємно дарувати його Богові», – сказав єпископ аналізуючи життя Марії та закликаючи вірних порівняти його з особистим життям.

Говорячи про сучасний стан речей у державі, владика Тарас наголосив, що лишень, коли руки людей відкриті до Бога, то вони приймуть від нього дар Його милості – мир і благополуччя.

На завершення своєї проповіді Архиєрей звернувся до вірних, щоб вони просило Марію навчити їх любити Бога так як любила вона, довіряти Богові так як довіряла вона, аби жертва Христа, принесена за наше спасіння, була більшою і життєдайною для кожного в особистому і національно-суспільному житті.

Говорячи ж про освячений престіл, владика Тарас попросив людей, щоб, приносячи свої молитви перед жертовник, чекати не щось, а Його – Бога, бо тільки Він заспокоїть всі наші потреби.

Прес-служба Стрийської єпархії