У Світлий вівторок у Стрию рукоположено двох дияконів

У  Світлий вівторок, 10 квітня 2018 року, Преосвященний владика Тарас (Сеньків), єпарх Стрийський очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию. Владиці Тарасу співслужили Преосвященний владика Богдан (Манишин), який в часі Літургії уділив дияконські свячення піддияконам Андрію Марію та Ігорю Меховському. Участь у богослужінні взяли священики катедрального храму, запрошені священнослужителі, а також чисельна спільнота парафіян та гостей стрийської катедри.

Після Євхаристійного Канону розпочався чин дияконських свячень. Кандидатів уведено до святилища та тричі обведено довкола престола, після чого, поклавши на них руки, владика Богдан за волею Божою та діянням Святого Духа поставив їх у дияконський чин. Вкінці, єпископ вручив новопоставленим дияконам Андрію та Ігорю орар, служебник і кадильницю, кожного разу виголошуючи «Аксіос», що означає «достойний».

Після закінчення Літургії владика Тарас привітав новопоставлених дияконів, побажавши їм вірності служінню, до якого Господь їх покликав та подякував їх батькам, родині і духовним наставникам, які їх супроводжували у розвитку та зростанні їх покликання.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.