В гостях у Святого Миколая

e7aed5ca-6f2b-4e78-bccc-82f43aeb6d3427 грудня 2015 року, після Божественної Літургії та повчального слова отця-пароха Зеновія Стехновича діти і молодь села Стрілків Стрийського району, разом з батьками і отцем сотрудником Романом Дячишином вирушили в духовну мандрівку до маєтку святого Миколая, що знаходиться на мальовничій Косівщині.

Дорогою всі спільно молилися та прославляли Бога колядками та духовними піснеспівами. Приїхавши до самого помешкання святого угодника Миколая, діти та дорослі мали чудову нагоду ознайомитися з Його побутом, з його помічниками і зустрітися з Миколаєм. Ця подія принесла в серця всіх дітей щиру радість і захоплення. Святий Миколай розмовляв, колядував і гуляв з дітьми по своєму маєтку, роздаючи кожному солодкі гостинці.

Після цього поїздки вирушили до Коломиї, де кожен мав чудову нагоду поринути в різнобарвну культуру української писанки відвідавши музей “Писанка”. Спільно помолившись отець Роман разом з вірянами вирушили до своїх домівок дякуючи Богу за його ласки і за щасливу дорогу.

Повідомив о. Роман Дячишин