В Кохавині проведено реколекції для освітян Стрийської єпархії

DSC_7946З ініціативи комісії освіти і виховання Стрийської єпархії, 28 лютого 2015 року, в Кохавині відбулися реколекції для правцівників освітніх закладів, які знаходяться та терені згаданої єпархії.

Зранку до відпустового місця під проводом с. Людмили Панасюк, СНДМ, голови  комісії освіти і виховання Стрийської єпархії почали прибувати паломники-освітяни. У кохавинському соборі о. Володимир Груца, ЧНІ відслужив Святу Літургію та звернувся з духовним словом до присутніх.

Проповідник наголошував на важливості зустрічі, з якої в житті все починається. Кожна проща до марійного чудотворного місця є немов зустріччю в Назареті, в домі Марії, у школі життя Богородиці. Також була відслужена панахида за освітян, які вже відійшли до вічності. Всі священики монастиря св. Герарда уділяли таїнство покаяння, а брати-новики подбали про екскурсію та почастунок для паломників.

Протягом реколекційного дня о. Володимир виголосив дві духовні конференції про «Божу педагогіку» та «мистецтво спілкування». На зарершення реколекційного дня був відслужений молитовний чин на зцілення до бл. Миколая Чарнецького, благословення його мощами та намащення святою олією.

Багато освітян наголошували, що не хочуть покидати Кохавину або висловлювали прагнення чергової прощі разом з учнями. Це означає, що з приходом весняно-літнього тепла знову сюди попровадять стежки паломників.

Хочеться бажати, щоб серця освітян ніколи не зазнали втоми на дорозі життя і служіння!

 

Редемптористи з Кохавини