«В пошуках істини»

Під такою назвою з 18 по 23 червня у м. Бібрка проходив літній християнський табір. Особливістю цього табору було те, що його, під керівництвом о. Анатолія Камада, проводили перші випускники Школи християнського лідера, започаткованої у серпні минулого року. Кожного дня діти молилися і розважали над Святим Письмом у групах, співали і танцювали банси та просто весело проводили час зі своїми аніматорами.

Оскільки цей рік проголошений роком Божого слова і катехизації, дітям у мультиплікаційний спосіб було представлено біблійні притчі. Також були і тематичні великі ігри, пов’язані з відповідною притчею.

Не обійшлося і без футбольного турніру, у якому взяли участь як хлопці так і дівчата. Цікавим видався і день творчоті, адже діти мали можливість проявити свої таланти у різноманітних гуртках. Це були розписи дерев’яних та гіпсових фігурок, декорування шкатулок, ляльки-сніговички, а також оригінальним став гурток, де діти самі виготовляли заготовки для форм, а потім заливали їх гіпсовим розчином і розписували фарбами. В кінцевому результаті вийшли оригінальні і неповторні вазони, підсвічники та підставки.

На завершення діти влаштували батькам невеличкий концерт, де показали все, чого навчилися за тиждень. Опісля були спільні фотографії та дуже емоційне прощання дітей зі своїми аніматорами, де сліз не стримували ні одні ні інші. А багато хто з учасників табору, виявив бажання взяти участь у навчальній програмі Школи християнського лідера.

Дякуємо усім аніматорам, які старанно вчилися цілий рік, щоб цей та інші наступні заплановані табори стали незабутніми для наших дітей.

 

Повідомив о. Микола Коваль,
декан Бібрський

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.