В с. Антонівка святкували 150-ти ліття храму

3 грудня 2017 року громада с. Антонівка Жидачівського району урочисто відсвяткувала 150-ліття від дня освячення храму Введення в Храм Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський, очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Участь у святкуваннях також взяли священики, котрі служили на цій парафії – о. Іван Говгера та о. Андрій Пецюх, а також о. Василь Говгера. Запрошені священнослужителі з деканату: о. Роман Гринишин, о. Петро Пиріг, о. Іван Радевич та численні парафіяни.

Звертаючись до присутніх з проповіддю, владика Тарас, розважаючи над текстом Євангелія дня, говорив про вдячність Богу за щедрість наших предків, які 150 років тому возвели цей храм, що став місцем, де людина могла дарувати себе Богові, але перед усім як місце, де Бог дарує себе людині, про велич Бога у сотворених ним речах і даних нам як дар, який має продовжуватись у даруванні іншому. Бо багач, який отримав щедрий Божий дар, привласнив його собі і не уявляв свого майбутнього без багатства. Але ми у цьому храмі, який отримали як дар і згадку Божої Близькості несли в свому серці як найбільшу цінність і так як храм є місцем зустрічі з Богом ми у свому серці зробили місце для Бога, щоб не були жадні для Бога ні свого життя, ні свого часу, ані свого маєтку.

Насамкінець, до присутніх звернувся адміністратор храму о. Олександр Варцаба, який разом з дітьми та парафіяльною молоддю висловив слова вдячності єпископу та священикам за участь у цій знаменній для цілої парафії події. А потім було вручено подячні грамоти жертводавцям і ревним парафіянам.

 

Повідомив о. Олександр Варцаба

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.