Великопосні реколекції у с. Великі Дідушичі на Стрийщині

DSCN07981-3 квітня 2016 року, на парафії Стрітення Господнього с. Великі Дідушичі Стрийського району відбулися великопосні реколекції. Упродовж трьох днів парафіяни мали можливість розважати над духовними науками, щоб належним чином приготуватися до свята Христового Воскресіння. Реколекції провів ієромонах д-р Василь Парасюк, ЧСВВ, який є парохом греко-католицької парафії в м. Гіжицько (Польща).

Щодня у храмі відбувалися по дві духовні науки, під час яких отець-реколектант розважав над темами: «Христос – дорога правда і життя», «Покаяння», «Молитва». Також, під час реколекцій вірні, разом зі священиками молились Літургію Напередосвячених Дарів, Велику Вечірню, розважали над стаціями Хресної дороги та мали можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.

Завершилися реколекції після Божественної Літургії св. Василія Великого у Хрестопоклінну неділю, в часі якої реколектант виголосив науку про Животворящий Хрест. Після закінчення богослужіння, парох парафії с. Великі Дідушичі о. Василь Федорович від імені всіх парафіян подякував реколектанту за змістовні та повчальні науки, протягом яких усі мали змогу розважати над значенням молитви і покаяння, ще раз переосмислити свої відносини з Господом і таким чином краще підготувати себе до свята Воскресіння Христового.

 

Прес-служба Стрийської єпархії