Відбулися християнські табори спортивного спрямування “Свіча-Спорт 11″

З 9 по 23 серпня 2017 року в смт Журавно відбулися 2 заїзди християнських таборів спортивного спрямування “Свіча-Спорт 11″ і “Свіча-Спорт 11 міні” загальною кількістю майже 140 чоловік . У першому заїзді брали участь діти віком 12-15 років, а в другому віком 9-12 років з с. Кавське, смт Журавно, с. Суховоля, с. Довголука, м. Нового Роздолу, с. Лисятичі, м. Стрия, м. Львова та ін. Ці табори стали можливими завдяки підтримці благодійного фонду Jinger та проекту парафії прп. Параскеви с. Кавське і були спрямовані на залучення дітей Стрийської єпархії, в тому числі з неблагополучних родин та дітей сиріт. Аніматорами на таборах працювали молодь з с. Кавське із залученням молоді інших парафій.

Програма таборів включала в себе духовну, спортивну і розважальну складову. Найважливішою частиною дня була Божественна Літургія, яку служив щодня організатор і духівник табору о. Олег Кобель. В духовних науках священик звертав увагу на вартість Служби Божої та інші аспекти духовного життя християнина. Спортивна складова табору включала в себе тренування з футболу, волейболу, баскетболу і настільного тенісу. Також діти вчилися стріляти з пневматичної гвинтівки, бавилися теренові ігри, мали щоденну руханку, здавали нормативи з бігу, підтягування, набивання м’яча. Цікаво, що по закінченні тижневого табору більшість його учасників відчутно покращили свої спортивні досягнення, щр неабияк здивувало як організаторів, так і учасників табору.
Щодо розважальної частини, щодня діти готували різноманітні пісні, сценки, показові виступи, вчилися танцювати банси тощо. Важливим днем на таборах був третій день, який традиційно є еко-спрямування. Діти переглядали фільми, мали екологічні науки, ставили сценки на еко-тематику, проводили флешмоби з прибирання та малюнку на асфальті.
Організатори табору висловлюють щиру подяку благодійному фонду Ginger та Львівській Освітній Фундації за фінансову підтримку 4 заїздів таборів екологічного, англомовного та спортивного спрямування, які були проведені цьогоріч в Журавно. З цих таборів дуже скористали діти Журавнівської школи інтернату, які брали участь в програмі табору.
Повідомив о. Олег Кобель
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.