Відбулися загальні збори катехитичної комісії

13 вересня 2017 року, в приміщенні єпархіального управління Стрийської єпархії, відбулися загальні збори Катехитичної комісії за участі голів, відповідальних за катехизацію по деканатах єпархії. Збори розпочалися молитвою та благословенням Владики Богдана Манишина, єпископа-помічника Стрийської єпархії.

У своєму вступному слові він наголосив на викликах, із якими зустрічається катехит та священик на парафії, зокрема глобалізацію та еміграцію, пошук нових методів та використання наявних можливостей для покращення катехизації.
Відтак о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної комісії представив відповідальним за катехизацію звіт діяльності Катехитичної комісії за І півріччя 2017 року, виокремивши такі заходи як участь дітей Стрийської єпархії у першій Всеукраїнській прощі Марійських і Вівтарних дружин до Зарваниці 28 травня 2017 р., участь представників Катехитичної комісії у Всецерковній катехитичній конференції (Україна-Європа) на тему: «Роль катехизації у передаванні віри та скріпленні церковної єдності», антисектантські лекції в освітніх закладах і парафіях та написання молитовника і пояснення катехизмових правд, створення інтерактивної карти ПКШ Стрийської єпархії УГКЦ та реалізацію проекту «Катехитичні зустрічі з дітьми сиротами». Серед планів діяльності на вересень-грудень 2017 р. о. Андрій приділив організаційним питанням святкування Дня катехита 23 вересня 2017 р. та VIII з`їзду Вівтарних Дружин Стрийської єпархії 7 жовтня 2017 р., підготовку проведення християнської інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» на тему: «Чеснота чи гріх» (http://gra2017www.blogspot.com/) 28 жовтня 2017 року та створенням і діяльністю у найближчому часі Катехитичного Інституту Стрийської єпархії.
Завершились збори Катехитичної комісії спільною молитвою.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.