Військовий капелан розповів студентам про служіння в час війни

wide_11-2019 листопада 2015 року, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась студентська зустріч із о. Ростиславом Височаном –  військовим капеланом та головою комісії у справах душпастирства силових структур у Стрийській єпархії. «Служіння військових капеланів в обставинах протистояння» – саме такою була тема цього заходу.

Важливе питання, яке висвітлив військовий капелан – це ставлення Церкви до війни та її моральна оцінка. Священик розповів про канони та приписи поведінки як військовослужбовців, так і самих капеланів в час війни.

Отець Ростислав неодноразово був в зоні АТО, тому молоді було цікаво дізнатись про його досвід молитви на передовій, про важкі хвилини під час бойових атак, а також про велику Божу ласку та любов до усіх захисників Батьківщини.

Така зустріч організована спільними зусиллями о. Тараса Островського – капелана ЛНУ ім. Івана Франка, студентської ініціативи «Актуально про:» при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ та Студентського відділу Франкового вишу.

Як зазначають організатори, такі зустрічі відбуватимуться двічі на місяць.  До доповідей будуть запрошувати представників і духовенства, і громадськості не лише міста Львова. Ці заходи мають на меті допомогти молоді знаходити відповіді на питання сьогодення.

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ