Владика Богдан освятив фігуру Матері Божої на території пологового будинку в м. Стрию

IMAG0512У п’ятницю, 30 жовтня 2015 року, Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії здійснив чин освячення фігури Матері Божої на території пологового будинку м. Стрия.

Разом з єпископом, участь в освяченні взяли священики деканату м. Стрий, а також численні працівники медичного закладу, адже саме з їхньої ініціативи та фінансової підтримки, цей добрий задум було втілено. Після освячення фігури Матері Божої, присутні спільно помолилися Молебень до Богородиці.

Після богослужіння, Преосвященний владика Богдан Манишин звернувся до медиків, дякуючи їм за їхні добрі руки, які допомагають новому життю приходити у світ і побажав, щоб Господь благословив усіх працівників пологового будинку, усіх матерів і діток, а Пресвята Богородиця тримала їх під своєю материнською опікою.

На завершення о. Мирон Гринишин, протопресвітер деканату м. Стрия подякував усім медичним працівникам  за збереження дару життя, а головному лікарю пологового будинку п. Ігору Цимбалі за активну християнську позицію та організацію свята.

повідомив о. Андрій Бінас
капелан пологового будинку м. Стрия