Владика Богдан взяв участь у святкуваннях 10-ї річниці освячення храму Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ

1У неділю, 22 листопада 2015 року, єпископ-помічник Стрийської єпархії владика Богдан Манишин співслужив Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди 10-ї річниці освячення храму Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Богослужіння очолив владика Ігор (Возьняк) – Архиєпископ та Митрополит Львівський, який 2005 року освятив цей храм.

Варто зазначити, що саме владика Богдан свого часу виконував обов’язки військового капелана в Академії сухопутних військ і тоді розпочав відновлювати храм Архистратига Михаїла у цьому військовому закладі.

У святковій молитві з нагоди 10-ї річниці освячення храму взяли участь також курсанти на чолі з керівництвом вишу. Після богослужіння начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук вручив  орден за заслуги перед академією капелану Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ о. Андрію Хомишину. Як відомо, священик здійснює душпастирську працю серед курсантів академії,  а також поранених бійців, які перебувають у військовому шпиталі. Грамотами та цінними подарунками за своє віддане служіння були нагороджені й інші військові душпастирі.

За матеріалами: kapelanstvo.info