Вишкільний табір «Вгору серця-2014» у Бориничах

O7MJLpwY7CoЗ 10 до 16 серпня 2015 року, в с. Бориничі Жидачівського району проходив єпархіальний вишкільний табір «Вгору серця 2015», організаторами якого є НГО «Українська Молодь Христові» м. Новий Розділ разом зі своїм духовним наставником о. Ростиславом Височаном.

У цьому таборі брала участь не тільки молодь м. Нового Роздолу, а й УМХівці з сіл Квітневе та Трибоківці, де духовним наставником є о. Анатолій Доманський. Також на табір завітали гості з м. Сватове, що на Луганщині, зі Львова та Стрия.

Кожен учасник хотів зустріти нових друзів, весело провести час, а найголовніше – наповнитися духовно і піднести вгору серця до Бога, що і було головною метою табору. Духовною основою стали щоденні Божественні Літургії, Вечірні, а також чування перед фігурою Матінки Божої. Не менш важливою була програма гутірок, яка складалася з гутірок на такі теми: ознайомлення з ПМД, вплив алкоголю на організм, десять заповідей Божих, розповідь про життя та діяння Андрея Шептицького, поняття про дружбу.

Окрім гутірок, кожен день був насичений майстер-класами, де молодь писала листи в АТО, навчалася майстерності плетіння чоток та стрільби з пневматичної зброї.  І звичайно ж програма дня не могла б обійтися без активного відпочинку: бансів, спортивних та інтелектуальних ігор, поїздки до фортеці Тустань для учасників зі Східних теренів та походу до Ілівських печер. Гурткові вогники та спільна ватра тісніше дали можливість об’єднати Схід і Захід, подарувати відчуття любові, затишку та Божої опіки над нами.

Чудове місце проведення табору та його атмосфера запали вогник любові у серцях учасників, змінили їхній світогляд та дали можливість ближче познайомитися з Богом.

Повідомила Мар’яна Чорній