Взивати до екологічної свідомості: екомісії на Стрийщині

img_20161005_1028265 жовтня 2016 року на парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста с. Семигинів на Стрийщині, пройшли чергові екологічні місії. Як і на інших парафіях, мали місце зустрічі в храмі, школі та спілкування із представниками місцевої виконавчої влади. На запрошення декана Моршинського деканату о. Михайла Романчука прибув о. Олег Кобель, референт Бюро УГКЦ з питань екології Стрийської єпархії. Після Божественної Літургії і науки в храмі на тему плекання особистої відповідальності за світ, який є Божим творінням і правильного ведення домашнього господарства без шкоди для довкілля, відбулася дуже змістовна зустріч у місцевій школі зі старшокласниками та вчителями.

Тема відповідальності за створіння не була для них чимось новим, адже о. Михайло неодноразово піднімав її на проповіді в храмі, таборах та інших нагодах. Проте переглянуті короткометражні фільми дали нагоду придивитися до того, наскільки кожен є справді небайдужим до оточуючого світу.

Тема екологічного гріха також виявилася дуже актуальною. Молодь серйозно призадумалася над тим, чи в своєму житті образили ним Бога Творця, його світ та ближніх.

Розказавши про діяльність Бюро УГКЦ з питань екології, о. Олег заохотив всіх до участі в конкурсі «Відповідальність за створіння». Передавши літературу для місцевої шкільної бібліотеки, священики направилися до Сільської ради.

Джерело: http: www.ecoburougcc.org.ua