Ювілейний турнір з настільного тенісу між парафіяльними командами відбувся у с. Кавське

 

21 жовтня 2017 рокуу Народному домі с. Кавське, Добрянського деканату відбувся традиційний осінній турнір з настільного тенісу між парафіяльними командами на “Кубок парафії прп. Параскеви”.  Це був ювілейний, п’ятий турнір з “прудкого м’яча” на цій парафії, а тому зібрав рекордну кількість учасників, більше 60-ти. Ще десятки дітей брали участь, як вболівальники своїх команд. Отже, за головний трофей, командний кубок змагалися команди шкільної молоді с. Кавське (Добрянський д-т), с Березовець (Комарнівський д-т), с. Станків, Задеревач, Воля- Задеревацька (Моршинський д-т), смт. Журавно (Журавнівський д-т) і с. Дуліби (Любинецький д-т).

Після реєстрації учасників змагань,   о. Олег Кобель, адміністратор парафії прп. Параскеви с. Кавське привітав учасників турніру і закликав всіх до спільної молитви. Відтак, всі заспівали Державний Гімн і ознайомилися з регламентом змагань. Всі були поділені на три вікові групи, окремо хлопці і дівчата. Найпершими на 5-ох столах змагалися наймолодші, а тоді старша і середня група. Основною вимогою до змагунів була взаємна повага і християнське ставлення, адже гасло турніру було “Через спорт до Бога”.

В загальному підсумку, за сумою набраних очок згідно медального заліку переможцем турніру стала команда с. Березець. Другою з двома золотими, двома срібними і однією бронзовою медаллю  стала команда з Кавська. Третіми в медальному заліку буда команда з Волі Задеревацької.

Всі золоті медалісти отримали особисті кубки, всі решта медалі. Своєрідним приємним “бонусом” до турніру стало відвідання Народного музею Визвольної боротьби, який гостинно відчинив двері для відвідувачів у Народному домі. П. Зеновій Кочмарський, директор музею провів екскурсію трьома виставковими кімнатами.

І, звичайно, не обійшлося без святкової перекуски, про яку подбали кілька родин парафії, діти який брали участь у змаганнях. За це цим родинам велика вдячність.

Слова вдячності також стосуються спонсорів турніру: агро-комплексу “Галичини-Захід” і дирекції Народного дому. Завдяки їм на парафії за ці 5 років було проведено 9 подібних турнірів з  настільного тенісу навесні і восени. А учасники парафіяльної секції с. Кавське є постійними учасниками та переможцями змагань на міжрайонному та обласному рівні.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.