Хресна дорога в смт Журавно

DSC01633-300x225З благословення протопресвітера Журавнівського деканату о. Романа Гринишина, в Хрестопоклінну неділю, 15 березня 2015 року, вперше вулицями смт Журавно пройшла молитовна Хресна хода. В Хресній ході взяли участь не тільки віруючі смт Журавно а також навколишніх сіл.

Розпочалася Хресна дорога з храму св. Архистратига Михаїла, де після другої стації до людей звернувся о. Роман Гринишин, парох даного храму. Також на наступних стаціях виголошували науки о. Василь Гриньків з с. Голешів та диякон Володимир Савчин.

Особливістю цієї хресної дороги було те, що до учасників ходи звернувся о. Олег Кобель референт Бюро екології Стрийської Єпархії, уродженець смт Журавно, який у своїй науці звернув увагу на екологічні гріхи, які люди чинять знищуючи та забруднюючи природу.

В хресній дорозі також взяли участь о. Томаш Лябус, парох римо-католицької громади, о. Юрій Дем’янчук зі Старого Села, о. Ігор Марусин з м. Жидачева, о. Роман Котів з м. Жидачева.

Особливо хвилюючий момент був, біля каплиці св. Івана Богослова, де до людей з проповіддю звернувся о. Ярослав Турик, районний референт бюро екології, який заохотив людей продовжувати роботу по благоустрою каплиці у якій від недавнього часу в неділю і свята служиться Свята Літургія та інші богослужіння.

Особливу молитовну атмосферу на хресній дорозі створював церковний хор с. Володимирівці, під керівництвом регента п. Миколи Ліпковського.

На завершення з заключним словом та подякою звернувся організатор Хресної Дороги о. Остап Юрів сотрудник парафії св. Архистратига Михаїла, який подякував усім за спільну молитву.

 

о. Остап Юрів,
сотрудник парафії св. Архистратига Михаїла