Реколекції в селах Смереківка і Дунаїв Перемишлянського району

----07052 і 4 квітня 2014 року, відбулись Великопосні реколекції в селах Смереківка і Дунаїв Перемишлянського району, які проводив о. Михайло Романюк, автор книги “Будьмо світлом для світу” а також презентував свою нову книгу яка незабаром вийде у друк.

“Бувають випадки в житті людини коли вона звертається до Бога,  хоче від Нього допомоги але не отримує відповіді, бо перебуває далеко від Бога. Негідним життям і гріхом віддаляємось від Бога і навіть не помічаємо наскільки далеко ми від Творця, хоч можемо навіть ходити до церкви ізовні видаватись побожними людьми” – зазначив проповідник.

Також, о. Михайло протягом реколекцій наголосив на важливості сповіді для духовного зростання християнина: “Наблизитись до Бога нам допоможе добра сповідь. Сповідь повинна бути як навернення Блудного Сина до Отця, а не повинність, яку проводимо з року в рік. Людям легше побачити скалку в очах ближніх, аніж побачити колоду в своїх, а осуджувати себе і змінитись, – ще важче, але необхідно, щоб стати дитиною Отця…”.

Повідомив  о. Роман Чопань,
адміністратор парафій сіл Смереківка і Дунаїв