“Матері в молитві” з с. Пчани на Жидачівщині, відсвяткували X-ту річницю від заснування

12 лютого 2017 року, в храмі святих апостолів Петра і Павла с. Пчани зібралося понад 30 матерів із Жидачівського району, які належать до парафіяльних спільнот “Матері в молитві”. Розпочалося свято Материнською молитвою під проводом координатора спільнот Стрийської єпархії п. Анни Форостини. Під час молитви матері мали можливість приступити до Сповіді. Після закінчення материнської молитви, декан Жидачівського деканату о. Василь Юрів, адміністратор парафії о. Василь Попик та священик із сусіднього села Тейсарова о. Михайло Тріль відслужили Святу Літургію, під час якої о. мітрат Василь виголосив проповідь основними думками було: Святість людини – починається з доброго виховання у сім’ї (наведені приклади з життя трьох святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Івана Золотоустого). Друга тема яка була розкрита під час проповіді – Важливість спільноти “Матерів в молитві” як в житті парафії так і в житті цілої церкви.

По закінчені Літургії о. Василь Юрів вручив подяку від Преосвященного владики Тараса Сеньківа спільноті “Матері в молитві” села Пчани. Відтак, слово привітання і заохочення інших матерів парафії долучатися до спільноти сказала координатор спільнот “Матері в молитві” Стрийської єпархії Анна Форостина. В кінці парафіяльна дитяча спільнота “Діти Світла” під керівництвом голови спільноти Мар’яни Крижанівської  урочисто привітали матерів цікавим виступом, співали пісні читали вірші. Адміністратор парафії о. Василь Попик подякував усім за спільну молитву, побажав щоб кожна людина була в обіймах Бога, які дають життя. Молитва мами – це обійми любові, в цих обіймах є місце для всіх…. .

Довідка: Спільнота “Матері в молитві” при церкві св. ап. Петра та Павла  була заснована  11. 02. 2010 р. з благословення о. Ігора Задерецького. Сьогодні духівником спільноти є парафіяльний священик о. Василь Попик. На сьогодні 10 матерів входять до цієї спільноти, збираючись раз в тиждень на молитву. Також спільнота бере участь у різних прощах, паломництвах. Під час зустрічей матері діляться своїм досвідом, свідчать про вислухані молитви, моляться не лише за своїх дітей, але за дітей сиріт, дітей вулиці, за владу, родину, ворогів, за мир в Україні.

Повідомив о. Василь Попик

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.