“Прощання з колядою” у Великих Дідушичах на Стрийщині

12 лютого 2016 року, на парафії с. Великі Дідушичі Стрийського району відбулося прощання з колядою. Це вже стало традицією так гарно і колоритно завершувати цикл різдвяних свят. На початок святкового дійства, яке розпочалося спільною молитвою, до учасників фестивалю звернувся парох парафії с. Великі Дідушичі о. Василь Федорович, який закликав присутніх, щоб виконуючи українські колядки та щедрівки, прославляти Господа Ісуса, який прийшов у цей світ, щоб спасти людину, а також, колядуючи, просити Бога, який приносить радість і мир усьому світові, щоб дарував мир нашій державі і всім українцям».

Цього вечора лунали традиційні та локальні українські колядки і щедрівки у виконанні: народного хору «Калина» с. Великі Дідушичі, дитячого парафіяльного хору, а також запрошений молодіжний парафіяльний хор “Мальви” з сусіднього с. Угольна. Колоритності святу додав різдвяний вертеп, усі ролі в якому виконували дівчата. Учасники відтворили увесь цикл зимових свят: Різдво, Старий рік та Водохреща, об’єднуючи в одне прекрасне дійство. Лунали прекрасні колядки як і найбільш поширені так і старовинні. Виступи колективів перепліталися віншуванями та виступами дітей, які бажали присутнім добра, щастя та миру .

На закінчення свята, усі присутні в залі вшанували хвилиною мовчання героїв, які віддали своє життя за Україну, після чого спільно виконали коляду «Бог предвічний». А на завершення чудового концерту організатори свята почастували усіх присутніх смачними пампушками.

 

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.