Пастирський візит владики Богдана до с. Березина на Миколаївщині

IMG_20151018_12463618 жовтня 2015 року, Преосвященний владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії, відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці в с. Березина Миколаївського району, де з нагоди храмового празника очолив Архиєрейську Божественну Літургію та виголосив проповідь.

Біля воріт храму, єпископа зустрічали парафіяни разом з адміністратором парафії о. Петром Курпітою та іншими запрошеними священнослужителями.

Звертаючись до численно зібраних вірних та гостей храму, владика Богдан окреслив роль Пресвятої Богородиці у спасінні людини і побажав усім ЇЇ заступництва та опіки.

Після закінчення Божественної Літургії, єпископ привітав усіх парафіян з храмовим празником, а у свою чергу, о. Петро Курпіта подякував Владиці Богдану за візит, спільну молитву та глибокі слова духовного повчання. Після Літургії відбулося водосвяття та окроплення вірних свяченою водою.

На закінчення, владика уділив своє архиєрейське благословення і кожному подарував пам’ятку з нагоди душпастирських відвідин.

 

Прес-служба Стрийської єпархії