Паломництво дітей та батьків зі Стрия та Бані Лисовицької до Кохавини

4

Літо – найкраща пора для відпочинку та прекрасний час для самопізнання, а також пізнання Божої присутності у всьому, що нас оточує. Особливою нагодою для цього є мандрівки святими місцями рідного краю, адже дуже часто ми захоплюємось чужими пам’ятками, не до кінця знаючи про свої святині або ігноруючи їх.

Тому цими днями, з благословення пароха о. Михайла Коцуровського, дитячо-юнацький табір при парафії блаженного священномученика Миколая Чарнецького, що в  м. Стрию, розпочав свою діяльність паломницькою поїздкою до Кохавина. Також, до дітей та їхніх батьків приєдналась група дітей з парафіїї  Різдва Пресвятої Богородиці с. Баня Лисовицька Стрийського району.

У молитвах та духовних співах швидко минула дорога до вхідної брами монастиря, де  вже відразу відчувається святість і чудотворність цього відпустового місця, посвяченого Пречистій Діві Марії. Під час Літургії, яку очолив о. Михайло Коцуровський у місцевому храмі, учасники заходу мали можливість приступити до Святих Таїнств.  А після богослужіння, брати- редемптористи гостинно пригощали групу паломників смачними стравами. Потім, традиційно відбулася пізнавальна екскурсія та надзвичайно цікава, позитивно емоційна розповідь брата Святослава про історію монастиря та ікони Матері Божої Кохавинської.

Трохи втомлені, але щасливі і переповнені враженнями про цю мандрівку до однієї із святинь українського народу паломники повернулись додому.

                                                                          Ірина Ільків, катехит парафії
блаженного священномученика
Миколая Чарнецького