Християнський табір «Дорога Божого Милосердя» біля підніжжя гори Хом’як

14087664_1760593257521487_205351585_oОсь і серпень… Здається, вже й школа не за горами. А юні любителі гірських пригод вирушили у табір «Дорога Божого Милосердя», який організував отець Броніслав Гринишин для дітей і молоді з парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці, що у місті Городку. Вранці 15 серпня багато сонних, але усміхнених молодих людей вирушили у подорож. Звісно, дорогою всі познайомилися і встигли здружитися. По прибутті, діти розділились на три команди на чолі з аніматорами Соломією Логінською, Мартою Яцків та Миколою Рудиком і вирушили на місце табору – Хом’ячу долину.

Повечерявши і зігрівшись, таборовики оселились у дерев’яних наметах – невеличких колибах біля підніжжя гори Хом’як. Свята Літургія зранку стала невід’ємною частиною табору. Веселі банси, ранкові руханки, вишукана їжа на вогнищі – це все закарбувалося у пам’яті юних мандрівників. Головною подією табору було підкорення гори Хом’як. Було дійсно весело. Гучні співи, милування красою Карпат, тисячі фото – і ось, уже вершина. У Святому Письмі гора завжди була місцем присутності Бога. І всі помолилися вервицю, щоб досвідчити Божу любов і милосердя до нас.

На прощання з табором, як сюрприз від аніматорів, діти написали «Книжечку подяки Господу» – плакат, на якому кожен склав свої слова подяки Богу за блага, які Він нам посилав протягом табору. Попрощавшись, ми були вдячні Богу за щасливий час, який продовжив жити у спогадах.

 

Повідомив Микола Рудик