У Кохавині проведено молодіжний фестиваль «Любов ніколи не минає»

IMG_1396Любов – це той єдиний дар при роздаванні котрого він тільки помножується. Без любові неможливо називатись справжнім християнином і вона є тою чеснотою, котра є необхідною щоб осягнути основну мету нашого життя – святість.

Цими днями, у відпустовому місці в Кохавині на Жидачівщині відбувся молодіжний фестиваль ««Любов ніколи не минає» для молоді Жидачівського району, щоб у колі своїх ровесників пережити ту безмежну любов Божу та ділитися нею з тими, кого зустрічаємо на нашому життєвому шляху.

До фестивалю долучилися молодіжні спільноти із сіл Руди, Лівчиць, Покрівців, Тейсарова,  Пчан,  Вільховець, міста Жидачева і також спільнота «Кохавинські зорі».

Учасників фестивалю об’єднувала молитва, тому що це піднесення душі і серця до Бога. Усі мали прекрасну можливість зібратись разом перед Господом на Святій Літургії, відмовляючи молитву на вервиці, просили в Господа мир і спокій в Україні і в усьому світі.

Молодим учасникам фестивалю дуже сподобалось брати участь у розважальних та інтелектуальних іграх, так вони зближувалися із своїми ровесниками. Співаючи пісні, танцюючи банси, всі разом прославляли Бога, переживали в своєму серці безмежну Його любов. Кожна спільнота мала можливість розповісти про себе і представити свої таланти.

Також, відбулася екскурсія з походом до чудотворного місця.  Від сестри Анни, всі учасники дізналися історію відпустового місця та про ікону Кохавинської Божої Матері. Отець Петро Лоза розповідав про митрополита Андрея Шептицького, який є прикладом служіння та жертвенної любові до  Церкви, ближнього та свого народу.

Учасники фестивалю сподіваються, що наступного року зможуть відвідати цей фестиваль знову і почерпнути нові знання про Бога. Подяка від всіх учасників фестивалю отцю-ігумену Ігорю Стельмаху, сестрам Згромадження Непорочного Серця Марії, отцям та братам редемтористам, молодіжній спільноті «Кохавинські зорі».

Лілія Тиркус, с. Тейсарів
учасниця фестивалю