У Волиці-Гніздичівській молилися за узалежнених

ikonyЗ 22 до 27 березня 2015 року, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Волиця-Гніздичівська Жидачівського району перебував диптих ікон Матері Божої «Неупиваєма чаша» та Пресвятої Родини, які мандрують парафіями Стрийської єпархії. Велика кількість парафіян прийшли до храму, щоб приклонитися перед іконою і помолитися за узалежнених.

У храмі відбувалися богослужіння, зустрічі спільнот “Матері у молитві” та Апостольства молитви. Під час моління всі щиро просили щоб Богородиця заопікувалася людьми залежними від алкоголю та оберігала українські родини.

У п’ятницю, 27 березня, перед Молебнем до Богородиці в храмі зібралася велика кількість молодих людей, для яких отець Володимир Кузик провів науку на тему “Алкоголь шкодить здоров’ю”.

Після науки всі разом помолилися за узалежнених. Отець Володимир наголосив на тому, що “диявол зацікавлює молодь в різний спосіб, щоб відвести іх від Бога”. На завершення, всі разом подякували Пресвятій Богордиці за отримані ласки і ікону перевезено до храму Зіслання Святого Духа у село Вільхівці.

Повідомив о. Вододимир Кузик
Довідка:
Диптих ікон освячено 20 липня 2013 року у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий. Ідея виготовлення ікон належить координатору руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії – п. Анні Форостині, на думку якої, матері не повинні бути байдужими родинних цінностей, пияцтва, наркоманії та інших шкідливих звичок, які нищать людей.

На іконі, з однієї сторони зображена Пресвята Родина, а з іншої – Мати Божа з Дитиною Ісусом, який стоячи в чаші, благословить обома руками. Богородиця молиться за всіх грішників і призиває до Невичерпного Джерела духовної радості й відради, яким є для нас Христос. Вона сповіщає, що Неупиваєма Чаша небесної помочі та милосердя приготована кожному, хто до неї вдається.