У Жидачеві проведено християнський літній табір «Веселі канікули з Богом»

DSC08453З 15 по 17 червня 2015 року, при парафії Воскресіння Господнього м. Жидачів відбувся християнський літній табір для дітей віком 8-13 років, який носив назву «Веселі канікули з Богом». Участь у таборі взяли 90 осіб.

Його метою було згуртувати дітей у спільноту для кращого пізнання Бога, яскравого проведення часу, набуття нових навиків та незабутнього відпочинку, а також допомогти зрозуміти, що життя з Богом сповнене кольорових барв, позитивних емоцій та цікавих пригод.

Розклад табору був дуже насиченим. Діти разом із парафіяльними священиками: о. мітратом Василем Юрівим, о. Ярославом Туриком та о. Романом Котівим, катехитами п. Уляною Іванчук, п. Вірою Гриців і п. Наталією Кулик та своїми аніматорами: Марічкою, Юлею і Юлею, мали змогу навчитися танцювати банси, грали ігри, співали християнські пісні під супровід гітари, працювали в групах, де обговорювались цікаві історії, дивилися фільми та малювали плакати.

Найголовнішим було те, що маленькі учасники «Веселих канікул з Богом» брали участь у молебні до Серця Христового та слухали науки священиків. Вони стосувались Десяти Заповідей Божих, милосердя та найбільшого зла – гріха.

Християнський літній табір «Веселі канікули з Богом» подарував усім його учасникам незабутні враження. Насамперед став чудовою можливістю не лише для діточок, але й для аніматорів зустріти Бога, поглибити знання про Нього, активно відпочити, насолодитися спілкуванням. Сподіваємось, що кожен почерпнув щось для себе  у духовному, моральному, виховному планах та зможе краще застосовувати набутий досвід у подальшому житті.

о. Ярослав Турик,
Прес-секретар Жидачівського деканату